Кошик
292 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки

На данный момент происходит полная переоценка товаров, поэтому цены просим уточнять у менеджера.

+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Коробки з фанери,корпоративні сувеніри,сувеніри для фірм і компаній

Наша компанія - Сувенірний Будинок Панда, приймає замовлення на виготовлення сувенірної продукції на замовлення. На всі вироби нашого (власного) виробництва ми можемо наносити логотипи компаній, назви міст і т. д. Ціна при цьому не змінюватиметься.

Також ми виготовляємо вироби з вашим зображенням такі, як шкатулки (будь-якої форми і розміру), підкови настільні на підставці з будь-якими написами, будь магніти на холодильник (штучний камінь, дерево, пластик, дзеркальні магнітики, магніти-мішечки, магніти - медалі, магніти - сірники), запальнички Zippo і одноразові, настільні вічні календарі, різьблену посуд посуд (сухарниці, хлібниці, серветниці, обробні дошки ), набори магнітиків (логотип компанії + літери), виготовляємо подарункову упаковку( подарункові скриньки, подарункові коробки для вина, упаковку будь-яких для будь-яких товарів (сувенірів).

 

Опис категорії Корпоративні сувеніри


Корпоративні подарунки – щось більше, ніж просто сувенір. Сьогодні не можна уявити життя успішної сучасної компанії без таких рекламних атрибутів, як запальнички, ручки, кухлі з фірмовим логотипом.
Рекламна продукція приносить користь не тільки за стінами офісу, розкручуючи ваш бренд, але і дає можливість працівникам відчути себе частиною колективу. Так, наприклад, сувенірна продукція з нанесеною емблемою фірми надає робочого місця солідності, мотивує людей на нові досягнення. Також вона зміцнюють існуючі зв'язки з партнерами, дозволяє віддячити клієнтів за взаємовигідне співробітництво. Згадайте про це, коли зважитеся щось дарувати колективу. Подібні презенти будуть доречні на День Народження фірми, професійні свята, Новий рік і т. д.
Сувенірний Будинок Панда виготовляє якісну сувенірну продукцію на замовлення: подарункові коробки з вашим лого, магніти в еко упаковці, бокси з дерева, вічні календарі, магніти на холодильник і т. д. На всі вироби нашого виробництва ми наносимо логотип вашої компанії, назви міст і т. д.
Замовити корпоративні подарунки співробітникам оптом в Одесі, Києві, Харкові та інших містах України можна прямо на сайті: покладіть вподобані товари в корзину, відправте нам запит або зв'яжіться з менеджерами для індивідуальної консультації за телефонами, вказаними вгорі сторінки. Купіть сувенір логотип – зробіть крок до успішного просування вашої фірми!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner