Кошик
292 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки

На данный момент происходит полная переоценка товаров, поэтому цены просим уточнять у менеджера.

+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Величезний асортимент Лялькові будиночки, Будиночки для ляльок LOL

Величезний асортимент Лялькові будиночки, Будиночки для ляльок LOL

Що подарувати дівчинці на День народження

Кожен День народження дівчинки ознаменувався для її батьків своєрідним викликом - що ж подарувати? В магазині розбігаються очі, а адже хочеться вибрати щось дійсно варте уваги, те, що по-справжньому зміг би зацікавити дитину і подарувати йому нові враження. Залиште тривіальні рішення позаду і зверніть свою увагу на іграшки, зроблені з дерева!

Вибір подарунка для дівчинки повинен відповідати деяким критеріям


По-перше, враховуйте вік дитини. Ніколи не даруйте іграшки для більш молодшого віку, адже діти завжди хочуть відчувати себе більш дорослими і вже краще "потішити" своїй маленькій принцесі подарунком для більш старшого віку, ніж піднести що-то вже зовсім дитяче. Але якщо дитина дуже маленький, то до певних подарунків він не може дорости і вони будуть йому нецікаві. Зовсім маленьким дівчаткам можуть сподобатися гри Нікітіна, монтессорі або тетріс з дерева.

По-друге, інтереси - це важлива деталь, яку треба враховувати. Незважаючи на те, що у дитини ще могли і не сформуватися стійкі інтереси, все одно якісь теми йому більш цікаві. Якщо дівчинка захоплюється мультиками про "Ледибаг і Суперкота", то не варто дарувати їй на День народження ляльку ЛОЛ тільки тому що таку дарують своїм всі батьки з вашого оточення. Можливо магнітна рибалка принесе їй набагато більше задоволення ніж будь-яка лялька.

По-третє, враховуйте характер дівчинки. Одним дітям подобаються більш спокійні ігри, а іншим - більш активні. У разі, коли дівчинка любить сидіти і грати в своєму тихому куточку, а не носитися по парку і лякати голубів, краще прислухатися до її особливостей характеру і подарувати, наприклад, будиночок для ляльки. Чудовим варіантом буде подарувати дерев'яний трафарет і фарби/фломастери щоб готовий варіант можна було повісити на видному місці і при нагоді хвалити дівчинку за надзвичайні творчі здібності - це вселить у неї більше впевненості в собі і своїх силах.

По-четверте, переконайтеся в якості. Як правило, на ринку переважна кількість іграшок сумнівної якості. Радимо звернути увагу на вітчизняних виробників і натуральні матеріали, адже дитина майже зі стовідсотковою ймовірністю потягне іграшку в рот. Іграшки з дерева стануть прекрасною альтернативою "китайського пластику" і тут вже все на ваш вибір: абетка, пазли, головоломки, лабіринти, розвиваючі ігри з фанери.

Чому варто вибрати дерев'яні іграшки

Дети любых возрастов обрадуются, получив в подарок игры из дерева, стоит лишь верно подобрать их, руководствуясь советами выше. Но сами детские игры из фанеры имеют ряд преимуществ, благодаря которым не мешало бы присмотреться к ним:

Прежде всего, это безопасность. Будьте уверены - наши игрушки произведены из дерева без вредных примесей, они не токсичны и абсолютно безопасны для детей любых возрастов, не вызывают аллергическую реакцию и не вредят экологии.

Практичность. Если девочка, которой вы хотите подарить подарок, очень активная и игрушек никогда не хватает надолго, то деревянные игрушки - это определённо то, что вам необходимо. Их сложно сломать из-за присущей прочности.

Долговечность. Как правило, наши игрушки из фанеры служат своим владельцам долгие годы.

Уход. Деревянные игрушки не нуждаются в специальном уходе. Максимум - протереть влажной тряпочкой от пыли, хотя при активных играх даже этого не потребуется.

Оригінальність. Серед мішури іграшок, зроблених "під штампування", в наших іграшках є душа і бажання зробити світ наших маленьких дітей яскравішим і цікавішим!

Дерев'яні іграшки є незвичайним і цікавим подарунком для дівчинки будь-якого віку і практично будь-вони не залишать байдужою. Робіть свій вибір з розумом, бажаємо вам зробити День народження дитини незабутнім! 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner