Кошик
292 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки

На данный момент происходит полная переоценка товаров, поэтому цены просим уточнять у менеджера.

+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Новорічні магніти оптом: готуємо милі сувеніри до нового 2019-му році

Новорічні магніти оптом: готуємо милі сувеніри до нового 2019-му році

Новорічні магніти оптом: готуємо милі сувеніри до нового 2019-му році

 

Новий рік - це не тільки свята і веселощі, але й клопоти, пов'язані з пошуком подарунків. І якщо для кожного з по-справжньому близьких людей у вас напевно заготовлений цілий список їх "хотілок", то у випадку з підлеглими та партнерами по роботі кожному з них догодити буде дуже складно.

 

Як правило, в доважок до передноворічної премії і сдандартному набору із солодощів та пляшки шампанського кожна компанія прикладає корпоративний сувенір - милу дрібницю, яка асоціювала ваш презент саме з вашим бізнесом. Сьогодні зробити це простіше простого - наприклад, можна замовити новорічні магніти оптом.

 

Новорічні магніти оптом 2019: виготовлення під замовлення

 

Очевидно, что сколь ни был бы широк ассортимент приведенных магнитов на холодильник, у нас вряд ли получится угадать с их оформлением настолько, чтобы они ассоциировались именно с вашим брендом. Именно поэтому мы предлагаем нашим клиентам особенную услугу, в рамках которой они могут полностью задать все характеристики будущего магнита: его размер, форму, цвет, рисунок. Таким образом, мы изготовим для вас сувенир, который станет полноценным корпоративным атрибутом для вашего бизнеса.

 

Магниты к Новому году 2019 мы изготавливаем при помощи автоматизированных станков, строго соблюдая все необходимые в производстве нормы (в частности, у нас применяются только высококачественные и абсолютно нетоксичные материалы, красители и клеевые составы). В результате такие магниты становятся настоящим украшением холодильника и навевают приятные воспоминания о прошедших праздниках в течение всего года.

 

Новогодние магниты купить в Украине

 

Придбати новорічні магніти оптом можна прямо в нашому інтернет-магазині. Ми приймаємо індивідуальні заявки наших клієнтів, створюючи для них вироби з унікальним дизайном. Доставка здійснюється по всій Україні.

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner