Кошик
292 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки

На данный момент происходит полная переоценка товаров, поэтому цены просим уточнять у менеджера.

+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Новина: тренд на екологічність досяг свого піку в 2018-му році

Новина: тренд на екологічність досяг свого піку в 2018-му році

Новина: тренд на екологічність досяг свого піку в 2018-му році

Напевно, кожен з нас хоча б один раз у житті озадачивался питанням, наскільки згубною може бути людська діяльність для навколишнього середовища. Саме з причини своєї забруднення і, тим самим, несучи в собі серйозну загрозу, вона більше не являє собою ідеальне середовище для різних видів тварин, рослин та мікроорганізмів.

 

З іншого боку, запобігти подальше згубний вплив неразлагаемого сміття може будь-яка людина, просто скоротивши споживання синтетичних матеріалів і замінивши частину з них на повністю натуральні та органічні. Наприклад, у країнах Західної Європи ось вже багато років практикується сортування сміття, використання біологічно розкладається тари і перехід від синтетичних матеріалів до натуральних.

 

Таким чином, для нас зовсім не дивний той факт, що на сьогоднішній день одним з головних світових трендів стало виробництво різноманітних виробів з дерева - починаючи від меблів і закінчуючи модними аксесуарами (зокрема, літні колекції іменитих дизайнерів в нинішньому році поповнили сумочки з лози та бамбукових паличок, замінили екологічно небезпечний дерматин, період повного розкладання в ґрунті у якого складає цілих 200 років). Не дивно і те, що мережевий запит "коробки з дерева купити" набирає все більше рейтингів у відомих пошукових системах.

 

Мы также решили принять участие в “зеленом движении” и вместо изготовления для продажи стандартных кейсов из пластика, обтянутых эко-кожей, открыли производство коробок из дерева. Их можно задействовать как в роли функционального аксессуара для дома (например, в качестве копилки, настольной косметички, а также коффра для бижутерии или чая), так и в качестве корпоративного сувенира (украсив его гравировкой с логотипом вашего бренда).

 

В нашем интернет-магазине можно приобрести коробки из дерева на заказ, с любой гравировкой и в любом количестве.

 

Коробки из дерева Киев - купить под заказ

 

У нас ви можете купити коробки з дерева для подарунків і для зберігання будь-яких інших дрібниць. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Ви просто вказуєте габарити, колір, бажану гравіювання (опціонально), і вже буквально через кілька днів ваше замовлення буде у вас!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner