Кошик
292 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки

На данный момент происходит полная переоценка товаров, поэтому цены просим уточнять у менеджера.

+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Коли купувати подарунки на 8 березня?

Коли купувати подарунки на 8 березня?

Напередодні Міжнародного жіночого дня магазини підіймають ціни до небувалих висот. Навіщо переплачувати і вибирати перші-ліпші сувеніри, якщо можна подбати про подарунки на місяць раніше? Не дарма кажуть: готуйте сани з літа. Рекомендація допоможе спокійно, без суєти замовити оригінальні подарунки на 8 березня, при цьому заощадити.
Сувеніри до 8 березня – одне з напрямків діяльності компанії Панда. У нас 50 готових ідей, як здивувати клієнта, колегу, партнера по бізнесу, дорогу вам жінку. Щоб подарунок не зводився до формального букета квітів і листівки, проявіть крапельку фантазії і подаруйте щось незвичайне. Так, наприклад, доповніть ті ж тюльпани дзеркальним магнітом на холодильник з теплими словами, упакуйте цукерки ручної роботи в еко упаковку з гравіюванням, пляшки вина в коробки з дерева, і жінка відчує турботу. Жодна представниця прекрасної статі не засмутиться, отримавши в якості додаткового презенту скриньку, в якій буде лежати перстень з коштовним камінцем, дерев'яний посуд зі смаколиками, приготованими вашими руками, керамічні обереги з охоронними змовами.
Якщо ви хочете здивувати чимось особливим, наші дизайнери придумають подарунки з логотипом компанії, а технологи втілять їх задуми в життя. При цьому ми гарантуємо, що кожен виріб виготовлено з натуральних матеріалів, на європейському обладнанні або вручну, з любов'ю. Замовляйте сувеніри до 8 березня заздалегідь і не товчетеся в чергах перед торжеством.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner