Кошик
181 відгук
В связи с загрузкой производства заказы отправляем 2-5 днейДетские парковки
+380506124849
+380937479399
+380975964849
#1 Фабрика сувениров и изделий из дерева Панда.UA

Коли купувати подарунки на 8 березня?

Коли купувати подарунки на 8 березня?

30.01.17

Напередодні Міжнародного жіночого дня магазини підіймають ціни до небувалих висот. Навіщо переплачувати і вибирати перші-ліпші сувеніри, якщо можна подбати про подарунки на місяць раніше? Не дарма кажуть: готуйте сани з літа. Рекомендація допоможе спокійно, без суєти замовити оригінальні подарунки на 8 березня, при цьому заощадити.
Сувеніри до 8 березня – одне з напрямків діяльності компанії Панда. У нас 50 готових ідей, як здивувати клієнта, колегу, партнера по бізнесу, дорогу вам жінку. Щоб подарунок не зводився до формального букета квітів і листівки, проявіть крапельку фантазії і подаруйте щось незвичайне. Так, наприклад, доповніть ті ж тюльпани дзеркальним магнітом на холодильник з теплими словами, упакуйте цукерки ручної роботи в еко упаковку з гравіюванням, пляшки вина в коробки з дерева, і жінка відчує турботу. Жодна представниця прекрасної статі не засмутиться, отримавши в якості додаткового презенту скриньку, в якій буде лежати перстень з коштовним камінцем, дерев'яний посуд зі смаколиками, приготованими вашими руками, керамічні обереги з охоронними змовами.
Якщо ви хочете здивувати чимось особливим, наші дизайнери придумають подарунки з логотипом компанії, а технологи втілять їх задуми в життя. При цьому ми гарантуємо, що кожен виріб виготовлено з натуральних матеріалів, на європейському обладнанні або вручну, з любов'ю. Замовляйте сувеніри до 8 березня заздалегідь і не товчетеся в чергах перед торжеством.

Інші новини