Кошик
294 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки
+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Сувенирный дом Панда создает магниты на холодильник c Душой!!!!

Сувенирный дом Панда создает магниты на холодильник c Душой!!!!

Сувенирный дом Панда создает магниты на холодильник Киев, Харьков, Одесса и т.д. из акрила, ткани, камня, дерева. С каждым клиентом мы работаем индивидуально: выслушаем пожелания по поводу формы, надписей, изображений будущих изделий. Изготовить товар, который будет продавать, поможет наш собственный завод по изготовлению сувениров. Продукция не выгорает под солнечными лучами, не портится от воды и влаги, благодаря оборудованию для полноцветной печати из Европы, природному сырью.
Ми пропонуємо магніти з різними образами: пам'ятки України, морська тематика, види міст. При бажанні, ми нанесемо на продукцію емблему вашої фірми. 6 з 10 наших замовників рекламують бренд даними способом: стоять аксесуари дешево, в сміттєве відро, на відміну від календарів і використаних ручок, викидають рідко, магніти мають прикольний/милий зовнішній вигляд.
Ми продаємо магніти на холодильник оптом від 150 штук. Всього за 1500 гривень ви отримаєте діючу рекламу безпосередньо від постачальника, яка прослужить вашій компанії 1-10 років. Чому? Складно зустріти людину, чия дверцята від холодильника не була б завершена магнітиками. Вони – предмет гордості власників, їх колекціонують марки як і монети.
Купити оптом магніти на холодильник з смачним дизайном можна 24 години на добу через корзину або за телефоном, вказаним вгорі сторінки.

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner