Кошик
292 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки

На данный момент происходит полная переоценка товаров, поэтому цены просим уточнять у менеджера.

+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Навіщо дарувати корпоративні подарунки?

Навіщо дарувати корпоративні подарунки?

Навіщо дарувати корпоративні подарунки?


Корпоративні подарунки співробітникам і клієнтам – марна трата грошей або стратегічний маркетинговий хід?
В действительности, для поддержания мотивации работы коллектива и выстраивания долгосрочных отношений с партнерами, достаточно высокой заработной платы и предоставления выгодных условия сотрудничества. Однако, согласно исследованиям британской компанией Source-e, потребитель, имеющий под рукой сувенир с логотипом фирмы, в 85% случаев выберет именно ее. Почему? Все любят получать подарки. А если презент при этом приносит пользу (ручки, зажигалки, брелоки, чашки с логотипом и т.д.), то он будет вызывать ассоциации о вас, как о полезной компании.
Що стосується персоналу, то стильний корпоративний сувенір продемонструє вашу увагу, те, що кожен співробітник для вас доріг. Оригінальні презенти запам'ятаються надовго, створять здорові ділові відносини і піднімуть корпоративний дух компанії.
Тому, напередодні професійних свят, Дня Народження фірми, Нового року, бажано, не економити, і підносити потрібне Вам людям невеликі презенти, які будуть постійно на увазі, демонструвати успішність компанії і ненав'язливо нагадувати про дарувальника.
Інтернет магазин Панда пропонує подарунок сувенір з логотипом вашої фірми: подарункові коробки, магніти в еко упаковці, бокси з дерева, шкатулки, посуд і т. д. Всі вироби виготовляються в найкоротші терміни, приймаємо замовлення на індивідуальні презенти. Зверніться до нас і ми зробимо вашу рекламу ефективною
Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner