Кошик
294 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки
+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Сірники магніти – корисні дрібниці

Сірники магніти – корисні дрібниці

Чиркаешь сірник – в результаті тертя голівки про намазки коробка з'являється тепло. Воно зароджує горіння, без якого не прожити в сучасному світі.
Сірники – незамінна річ при розпалюванні багаття, газової плити, каміна, сигарет. Сьогодні можна обійтися і запальничкою, однак, якщо та вийде з ладу, сірниковий коробок завжди потрібно мати під рукою запас. Маленький і надійний, він ніколи не підведе!
Спички-магниты – полезная мелочь, которая всегда будет на виду, потому что, обычно, крепится на холодильник, и придет на помощь в нужный момент. Кроме того, они сумеют поднять настроение, вдохновить, поскольку с
переди на коробке выжжен рисунок (вы можете заказать любой: имена, достопримечательности, веселые картинки, прикольные надписи и т.д.).
Большой популярностью в последнее время пользуются
сувенирные спички с логотипом – вигідна ефективна реклама вашої компанії. Коштують вони копійки, а користь від них велика: при кожному запалюванні сірники людина мимоволі звернення до нанесеної на коробці інформації, яка відкладається в голові на рівні підсвідомості. Піднесіть подібний презент своїм клієнтам, партнерам, співробітникам – подаруйте їм шматочок радості, яка буде постійно нагадувати про вас.
Магазин подарунків Панда пропонує сувенірні сірники магнітами в більш 70 різних варіаціях. Кожен коробок виготовляється з екологічно чистого матеріалу (березової фанери), на ньому випалюється малюнок, останній етап – шліфовка (2-3 рази), для досягнення максимального блиску і гладкості. Звертайтеся до нас – ми працюємо навіть з малими обсягами робіт і з радістю допоможемо здійснити ваші будь-які фантазії!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner