Кошик
294 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки
+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Магніти морська тематика

Магніти морська тематика
Сложно встретить человека, который был бы безразличен к морю, или не мечтал провести отпуск, купаясь в теплой солоноватой воде, а после беззаботно нежиться в лучах заходящего солнца. Отправляясь на отдых к воде, святая обязанность привезти оттуда сувенир на память, который впоследствии на протяжении целого года будет напоминать о том, как Там, на берегу, было хорошо, и вдохновлять на новые поездки и свершения. Кроме того, подобный маленький презент непременно оценят друзья и родственники, и в свою очередь обязательно вознаградят вас за внимание.
Интернет магазин подарков
Panda радий запропонувати оптовим клієнтам більше 100 варіантів магнітів морської тематики різної форми: магніти-глобуси і магніти-валізи для любителів подорожей, магніти-підкови на удачу. Вироби виготовлені з екологічно чистого матеріалу – берези. Зображення нанесено методом прямого повнокольорового друку або лазерним випалюванням, бо не вигоряють на сонці, не бояться води і вологи. При бажанні ми виготовимо магніти на замовлення будь-якої форми, з будь-якими написами і картинками!
Магніти морська тематика оптом можна купити в будь-якому місту України на нашому офіційному сайті. Купуючи дані вироби для подальшої реалізації продукції в роздрібній мережі – ви робите правильний вибір, який неодмінно принесе гідну прибуток!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner