Кошик
181 відгук
В связи с загрузкой производства заказы отправляем 2-5 днейДетские парковки
+380506124849
+380937479399
+380975964849
#1 Фабрика сувениров и изделий из дерева Панда.UA

Магніти морська тематика

Що найчастіше привозять з відпустки, на згадку про гарно проведений час, і дарують в якості презенту родичам і друзям?

21.06.16

Сложно встретить человека, который был бы безразличен к морю, или не мечтал провести отпуск, купаясь в теплой солоноватой воде, а после беззаботно нежиться в лучах заходящего солнца. Отправляясь на отдых к воде, святая обязанность привезти оттуда сувенир на память, который впоследствии на протяжении целого года будет напоминать о том, как Там, на берегу, было хорошо, и вдохновлять на новые поездки и свершения. Кроме того, подобный маленький презент непременно оценят друзья и родственники, и в свою очередь обязательно вознаградят вас за внимание.
Интернет магазин подарков
Panda радий запропонувати оптовим клієнтам більше 100 варіантів магнітів морської тематики різної форми: магніти-глобуси і магніти-валізи для любителів подорожей, магніти-підкови на удачу. Вироби виготовлені з екологічно чистого матеріалу – берези. Зображення нанесено методом прямого повнокольорового друку або лазерним випалюванням, бо не вигоряють на сонці, не бояться води і вологи. При бажанні ми виготовимо магніти на замовлення будь-якої форми, з будь-якими написами і картинками!
Магніти морська тематика оптом можна купити в будь-якому місту України на нашому офіційному сайті. Купуючи дані вироби для подальшої реалізації продукції в роздрібній мережі – ви робите правильний вибір, який неодмінно принесе гідну прибуток!

Інші новини