Кошик
292 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки

На данный момент происходит полная переоценка товаров, поэтому цены просим уточнять у менеджера.

+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Слов'янський оберіг – подарунок просто так))))

Слов'янський оберіг – подарунок просто так))))

Слов'янський оберіг – подарунок просто так

Як давно ви дарували подарунки просто так? Презенти на 8 березня чи День Народження цілком очікувані, а тому не так цінні. Інша справа – красиві сувеніри, піднесені в самий звичайний день. Саме вони є щирим виявом вашої уваги і почуттів до людини, на довгий час залишаться в пам'яті, і дозволять відчути себе потрібним.
Жіноча доля в сучасно світі сповнене турбот: ходити на роботу, добре виглядати, займатися господарством, чоловіком, дітьми. Хочете полегшити життя своєї мами/дружини/подруги/сестри – подаруйте їй слов'янський оберіг, який захистить її від багатьох проблем і труднощів. У нашому каталозі широкий асортимент: керамічні обереги петриківський розпис, будинкові Кузі, обереги з природних матеріалів (мішковина, солома, злаки, глина), ляльки україночки. Вони виготовлені з любов'ю в серці і дотриманням народних традицій, увібравши мудрість наших предків і силу української землі.
Раніше слов'яни постійно оточували себе оберегами. І найбільше в них потребували слабкі і крихкі представниці прекрасної статі. Саме їм, як хранительницам домашнього вогнища, потрібна потужна захист і підтримка. Ляльки-обереги – перші приходили на допомогу. Кожна з них виконувала свою роль: одна надавала красу і здоров'я, інша – допомагала в домашніх справах, третя – наповнювала щастям.
Жінки створені, щоб бути щасливими. Давайте подаруємо їм радість, а вони в подяку надихнуть нас на нові досягнення, і наповнять будинок затишною атмосферою любові!

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner