Кошик
292 відгуків
Ми є виробником уточнюйте ціни та інформацію про замовлення.Детские парковки

На данный момент происходит полная переоценка товаров, поэтому цены просим уточнять у менеджера.

+380 (50) 612-48-49
+380 (93) 747-93-99
Харьков, Киев, Львів, Україна
#1 Фабрика сувенірів та виробів із дерева Панда.UA

Ви не вірите у обереги?

Ви не вірите у обереги?
Кузі, обереги

Ви не вірите у обереги? Це особиста справа кожного, але багато років тому слов'янські обереги не потребували в активній пропаганді. Кожна родина виготовляла їх в обов'язковому порядку, з дотриманням всіх ритуалів. Навіщо? Світ в ті часи був наповнений небезпеками, і злі сили могли підстерігати людину на кожному кроці. Для того щоб захистити свій будинок від вогню (споруди були дерев'яні), від хвороб, ворогів, привнести в сім'ю любов і мир використовувалися апотропеи. Віра у силу була священною. Слов'яни завжди відрізнялися марновірністю, втім, і сьогодні мало що змінилося. Саме тому ляльки обереги, домовики Кузі користуються великим попитом.
Наші мудрі предки знали, що талісман буде найбільш сильним, якщо його зробити своїми руками самостійно. Якщо ж на це не було часу або не вистачало певних навичок, то довірити виготовлення оберегів потрібно було людям з чистою душею.
Сьогодні віддати таку почесну місію можна інтернет магазину подарунків Панда. Наші майстри роблять охоронні символи з любов'ю в серці, виключно з натуральних матеріалів. Сувенірна продукція представлена у нас в широкому асортименті: українські магніти на холодильник ручної роботи, ляльки україночки, будинкові Кузі, обереги різних розмірів. За бажанням клієнта виконуємо індивідуальні вироби. Зробіть замовлення, зарядіть оберіг своєю енергією і ви самі не помітите, як благополуччя і достаток оселиться у вашому домі!


.

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner