Кошик
180 відгуків
В связи с загрузкой производства заказы отправляем 2-5 днейДетские парковки
На данный момент происходит полная переоценка товаров, поэтому цены просим уточнять у менеджера.
+380506124849
+380937479399
+380975964849
#1 Фабрика сувениров и изделий из дерева Панда.UA

Подарунки на новий рік 2018 оптом

Подарунки на новий рік 2018 оптом

19.07.17

Новорічні клопоти – це підготовка до корпоративних вечорів, святкування у сімейному колі або з друзями. Всіма улюблене свято неодмінно супроводжується нескінченними походами по магазинах, пошуками нових нарядів, подарунків для близьких людей, колег і просто знайомих. Хороший презент поряд з добрими побажаннями покликаний стати символом щастя, благополуччя кожної родини.

 

Всі чекають від Нового року чогось особливого, що запам'ятовується. І важлива роль у цій справі припадає на новорічні подарунки. Хочеться порадувати всіх, не обділивши увагою нікого. Це, в свою чергу, пов'язане з фінансовими витратами. Як вийти із ситуації без збитків для бюджету?

 

Подарунки на Новий рік (2018) – оптом

Особливості новорічної святкової атмосфери такі, що часом щире побажання або посмішка приємніше корисної дорогої речі. Тому недорогий подарунок, вибраний з душею, здатний розтопити лід і принести море позитиву. Компанія «Панда.UA» пропонує напередодні Нового року придбати новорічні сувеніри-подарунки оптом на вигідних умовах.

 

Ассортимент продукции включает сувенирные магниты, декоративные разделочные доски, фигурки гжель (символизирующие год собаки), деревянные подвески и многое другое. Вся продукция имеет сертификаты качества, изготовлена из экологически безопасных материалов, с использованием современных технологий. Такой подарок будет непременно по достоинству оценён вашими друзьями, коллегами, членами семьи, родственниками или вновь приобретёнными знакомыми.

 

Особливою популярністю в прийдешні новорічні свята стануть сувеніри до символу 2018 року – вироби з зображенням собак, всілякі фігурки наших чотириногих друзів. В якості презенту до наступаючого року жовтої земляний собаки ми готові запропонувати дешево і у великому розмаїтті продукцію, що символізує цю приналежність 2018 року за східним календарем.

При замовленні великої оптової партії ціна значно нижча. Ми співпрацюємо з корпоративними клієнтами та приватними особами на всій території країни, забезпечуючи їх бізнес стабільними поставками затребуваних товарів. Ми знаходимося в постійному пошуку нових клієнтів, прагнучи до розширення географії збуту. Потрібна консультація? Замовте зворотній дзвінок. Це абсолютно безкоштовно!