Кошик
180 відгуків
В связи с загрузкой производства заказы отправляем 2-5 днейДетские парковки
На данный момент происходит полная переоценка товаров, поэтому цены просим уточнять у менеджера.
+380506124849
+380937479399
+380975964849
#1 Фабрика сувениров и изделий из дерева Панда.UA

Магніти на холодильник МОРЕ-Морська тематика. Сувеніри оптом.

Магніти на холодильник МОРЕ-Морська тематика. Сувеніри оптом.
Сувеніри оптом МОРЕ

17.01.16

Магніти морська тематика літо і магніти на холодильник.

Кому не подобається отримувати нехай невеликі, але подарунки? Магніти на холодильник – один з популярних видів сувенірної продукції, який прийнято дарувати друзі і близьким, повертаючись з відпочинку, або залишити собі на пам'ять про приємне проведення часу. Такий презент уваги обов'язково порадує одержувача і буде ненав'язливо нагадувати про дарувальника на протязі довгого часу.
При настанні літнього сезону особливою популярністю серед покупців користуються магніти море. Інтернет-магазин сувенірів Панда пропонує ряд варіантів подібних виробів: з дерева, зі штучного каменю, з тканини, з дзеркала, скла і т. д. На них зображені забавні картинки з дельфінами, кораблями, пам'ятки курортних міст.
Ми більше 5 років виготовляє магніти на холодильник на замовлення. Завдяки використанню високотехнологічних приладів, матеріалів і великого досвіду співробітників компанія дає 100% гарантію якості: зображення відрізняються високою деталізацією, не вигорить на сонці, їм не страшні перепади температури і вологості.
Купити сувеніри море в інтернет магазині в Україні можна за вигідною ціною. Ми пропонуємо ідеальні умови співпраці! В залежності від вашого бажання, зробимо магніти на холодильник оптом в малій кількості (від 100 шт.), так і великими тиражами (більше 1000 шт.). Перед оформленням замовлення чітко фіксується час його виконання, що є гарантом своєчасності.
Широке різноманітність товарів, доставка протягом одного-двох днів, європейський спосіб виробництва, індивідуальний підхід до кожного клієнта – все це робить нас кращими у своїй галузі! Придбайте сувеніри оптом і переконайтеся в цьому самі!